Power Mühendislik

Scada Otomasyon Uygulamaları

PLC Pano İmalatı

IEC 61439-1 , IEC62208 , IEC 60529 , IEC62262 ya uygun IP41 den IP66 ya kadar koruma sınıfı olan Boş pano karkasları kullanılarak Form 2a, Form 2b Form 3b formlama kurallarına uygun Motor kontrol panoları, PLC/RTU/DCS kontrol ( Marshalling Cabinet ) pano Projelerinin yapılması üretimi ve Testleri kendi atölyemizde yapılmaktadır.

IEC 61439-1 , IEC62208 , IEC 60529 , IEC62262 ya uygun IP41 den IP66 ya kadar koruma sınıfı olan Boş pano karkasları kullanılarak Form 2a, Form 2b Form 3b formlama kurallarına uygun Motor kontrol panoları, PLC/RTU/DCS kontrol ( Marshalling Cabinet ) pano Projelerinin yapılması üretimi ve Testleri kendi atölyemizde yapılmaktadır. Yapılan panolarda EMC ve LVD tip test deneyleri mühendislerimizin nezaretinde bağımsız laboratuvarlara yaptırılmaktadır.

Kulanım yerine uygunluk testleri talep doğrultusunda ( Isı artışı testi, Sızdırmazlık testleri (Koruma Sınıfı) ) yine mühendislerimizin denetiminde bağımsız laboratuvarlara yaptırılmaktadır. Özel ortamlarda kullanılacak ATEX belgeli MCC ve PLC/RTU pano imalatı ile ATEX sınıflandırma danışmanlığı tarafımızdan yapılmaktadır. Yine Özel ortamlarda kullanılan paslanmaz Çelikten yapılmış Sanitary kuralarına uygun üretim yapan gıda üretim terslerin de kullanılmak üzere MCC ve PLC pano imalatı yapılmaktadır. Sanitary Uygunluk beyanı bağımsız denetim kurumlarından talebiniz üzerine alınmaktadır.